bayrak_tr bayrak_en

İnşaat sektöründeki faaliyetlerinin geçmişi, aile işletmesi olarak 1986’lı yıllara dayanan şirketimiz, 2001 yılında henüz 24 yaşında genç bir mühendis olan girişimci Ayhan Akalın tarafından Beta Yapı adı ile kurulmuştur. İlerleyen yıllarda BETA markasının da inşaat sektöründe adımıza tescilini sağlamış bulunmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren, benimsediğimiz özgün mimari tarzımız, taviz vermediğimiz kalite politikamız ve detaylara verdiğimiz özen ile bütün projelerimizde fark yaratmaya devam etmekteyiz.

Kurumsal yapımız, deneyimimiz ve güçlü sermaye yapımız ile özellikle Kadıköy-Bağdat Caddesi ve Üsküdar-Acıbadem bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz ‘Kat Karşılığı’ ve ‘Kentsel Dönüşüm’ projeleri ile hak sahiplerinin ve kat maliklerinin beklentilerini sözleşme şartlarına uygun olarak en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktayız. Bu yönümüz sektörde büyüyerek yol almaya devam etmemizi sağlamaktadır.

Genç, deneyimli, dinamik, her yeni projemizde yeni bir heyecan, istek ve arzu ile çalışan yetkin kadromuz ve geniş ekipmanımız ile hak sahipleri, kat malikleri ve müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yarattığı ekonomik büyüklük ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisinde çok önemli bir paya sahip olan inşaat sektöründe, kurumsal yapımız ve başarıyla tamamladığımız projelerle, tercih edilen şirketlerden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktan mutluluk duymaktayız.